NAUCZYCIEL NA MEDAL 2018

Dyrektor Szkoły- Pani Aneta Drobny w dniu 14 listopada 2018 roku uzyskała zaszczytny tytuł „Nauczyciela na medal” w kategorii Nauczyciel Szkół Ponadgimnazjalnych, zdobywając wysoką lokatę w pierwszym etapie plebiscytu na szczeblu powiatowym i tym samym awansowała do finału wojewódzkiego. Tytuł ten jest formą uznania za codzienny trud nauczyciela, ciężką, ale jakże satysfakcjonującą pracę. Plebiscyt ten organizowany jest lokalnie pod egidą „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego”. Akcja polega na wyłonieniu laureatów w drodze głosowania. Organizowana jest pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Aktualnie trwa drugi etap plebiscytu- finał wojewódzki. Pani Aneta Drobny dziękuje za wszystkie  oddane głosy.

Aby zagłosować w wojewódzkim etapie plebiscytu na Panią Anetę Drobny, należy wysłać do 23.11.2018r. wiadomość o treści: KNT.175 pod numer 72355.