Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty…

Drugiego września 2019 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością goście: Senator RP- Pan Andrzej Pająk oraz Starosta Powiatu Suskiego- Pan Józef Bałos. Dyrektor Szkoły- Pani Aneta Drobny przywitała gości, rodziców, nauczycieli oraz całą społeczność szkolną. Przypomniała o wartości wolności w związku z rocznicą wybuchu II wojny światowej. Przeczytała również list posła na Sejm RP- Pana Sławomira Hajosa nadesłany w związku w uroczystością. Następnie  klasa 2OI pod kierunkiem wychowawcy- Pana Daniela Dyrcza przedstawiła część artystyczną.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom (w sposób szczególny tym, którzy rozpoczynają naukę i pracę  w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa) wielu sukcesów, cierpliwości, wytrwałości i wzajemnej życzliwości w nowym roku szkolnym.