Podziękowania dla osób biorących udział w Kampanii Społecznej JA NIE WIDZĘ CIEBIE, TY ZOBACZ MNIE

Po zakończeniu październikowej kampanii na rzecz osób niewidomych uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w akcji. Pismo to zostało przysłane z Specjalnego Ośrodka Szkolnego w Bydgoszczy im. Louisa Braille’a  i jest dla nas zachętą do przyszłorocznego udziału w akcji. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią i jednocześnie jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pokazali, że nie jest im obojętny los osób niewidomych!

„Dobry wieczór:)

Bardzo dziękujemy za odpowiedź na prośbę zawartą w liście Adama, uczestnictwo w działaniach z okazji MDBL 2019, kształtowanie u młodzieży (i dorosłych :))postawy otwartości i zrozumienia dla problemów osób z niepełnosprawnością wzrokową. Bardzo cieszymy się, że szkoła z tak odległej dla nas części Polski włączyła się w nasze działania. W imieniu naszych uczniów dziękujemy za korespondencję do Adama i bardzo pomysłowe plakaty

Wkrótce na naszej stronie internetowej zamieszczona zostanie lista uczestników kampanii, którzy uzyskają certyfikaty ,,Szkoły Przyjaznej Osobom Niewidomym”. Certyfikat w formie papierowej zostanie przesłany do Państwa pocztą tradycyjną. Ważny jest 1 rok, do następnej akcji, więc już zapraszamy do działań w październiku 2020.

Pozdrawiamy serdecznie 🙂

w imieniu organizatorów

Zenona Góra”