Wykład i warsztaty „TransEdu” 2019

W czwartek 14 listopada 2019 roku uczniowie klas: drugiej i trzeciej technikum logistycznego wzięli udział w wykładzie i warsztatach prowadzonych przez Panią Martynę Strzodę oraz Panią Lucynę Szierok –  koordynatorów Platformy Logistycznej Trans Edu. Uczniowie mieli okazję posłuchać wykładu na temat rzeczywistych oczekiwań i wymagań pracodawców w branży logistycznej, a także wziąć udział w grze logistycznej TransEdu wiernie odzwierciedlającej giełdę transportową. Uczniowie dowiedzieli się również o możliwości zdobycia certyfikatów poprzez udział w kursach dostępnych na platformie. Platforma TransEdu jest częścią grupy Trans.eu Group S.A., dostarczającej nowoczesne narzędzia pracy i świadczącej usługi dla całej branży transportowej w Polsce i Europie.

mgr Beata Konieczna