Uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019

W piątek 22 listopada w  hali SP1 w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019. Podczas uroczystości wręczono nagrody Powiatu Suskiego za zajęcie pierwszych trzech miejsc podczas szkolnych zawodów wojewódzkich 2018/2019. Ponadto, w ramach 20-lecia powiatowego szkolnego związku sportowego wręczono medale pamiątkowe emerytowanym nauczycielom oraz byłym i obecnych członkom zarządu. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się Halina Bałos, Stanisław Wyrobek, Anna Żaczek i Jacek Kudzia.

 Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, nie tylko uczniom naszej szkoły, ale wszystkim dla których sport okazał się szansą na zdobycie nagród, miejsc na podium i dyplomów.

Dziękujemy nauczycielom wychowania fizycznego za ich pracę i wkład w sukcesy naszych uczniów.