Nasz uczeń zwycięzcą XIX edycji powiatowego konkursu literackiego

19 grudnia w Bibliotece Suskiej uczeń naszej szkoły Bartosz Biegun otrzymał najwyższe wyróżnienie w konkursie literackim „Podbabiogórskie opowieści”. Tegoroczna edycja była zatytułowana „Co by było gdyby…”, w swoich pracach należało przenieść bohaterów ulubionej książki na tereny naszego powiatu. Bartosz zdecydował się oprzeć na „Wiedźminie” Andrzeja Sapkowskiego. Jego opowiadanie pt. ” Geralt z Rivii kontra kilka dzików i smok Kicek” zachwyciło jurorów i otrzymał pierwsze miejsce w kategorii szkół średnich. Jednym z pierwszych recenzentów w naszej szkole była polonistka, pani Elżbieta Odrowąż. Zachęcamy wszystkich uczniów do przeczytania pracy Bartosza.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

” Geralt z Rivii kontra kilka dzików i smok Kicek” Bartosz Biegun