Informacja od organizatorów konkursu „Bitwa na Drobiowe Smaki”

Featured Video Play Icon

Szanowna Dyrekcjo, Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie,

w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną niestety nie możemy spotykać się z Wami osobiście podczas kolejnych etapów konkursów. Do przeprowadzenia pozostały nam etapy regionalne  w województwie pomorskim, wielkopolskim, lubuskim + zachodniopomorskim oraz kujawsko – pomorskim oraz oczywiście wielki finał ogólnopolski. Możemy Was zapewnić, że Wasz trud włożony w przygotowanie do konkursu nie pójdzie na marne i w dogodnym dla  wszystkich, bezpiecznym czasie spotkamy się na kolejnych etapach bitwy. Będziemy Was informować o rozwoju sytuacji na bieżąco. Z niecierpliwością czekamy, aż sytuacja w naszym kraju powróci do normy i znowu będziecie mogli nas zaskakiwać  swoimi wspaniałymi konkursowymi daniami.  

Tymczasem gorąco zachęcamy do odświeżenia wspomnień związanych z konkursem i do obejrzenia relacji i zdjęć:

http://www.bitwanadrobiowesmaki.pl/galeria02-foto.html – galeria zdjęć   oraz do obserwowania naszego profilu FB  https://www.facebook.com/bitwanadrobiowesmaki