Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego “FOX”

Na początku marca br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ”FOX”, który sprawdzał nie tylko umiejętności językowe uczestników, ale także wiedzę kulturoznawczą. Elementem charakterystycznym były również zadania z obowiązkowej lektury. Ze względu na urozmaicony charakter, konkurs stanowił wyzwanie dla uczniów.

Właśnie otrzymaliśmy wyniki przeprowadzonego konkursu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tegoroczny absolwent naszej szkoły Konrad Marszałek, kl. 4T/R za uzyskanie wysokiego wyniku – 78,33% punktów możliwych do uzyskania, co stanowi najwyższy wynik w powiecie suskim w kategorii szkół ponadpodstawowych.

Na wyrazy uznania zasługują również pozostali uczniowie – Anna Worwa kl. 2IN, Joanna Krowicka kl. 2IN, Mateusz Duman kl. 2GA, Mateusz Koźlik kl. 2GA, którzy uzyskali wyniki godne pochwały.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach 🙂

Opiekun konkursu

Marta Krzak