Drodzy uczniowie: „Co Unia Europejska zmieniła w życiu Polaków?”

Maj jest miesiącem, w którym Polska weszła do Unii Europejskiej. Stało się to wiele lat temu, ale konsekwencje tego wydarzenia są widoczne w życiu Polaków każdego dnia.

Dlatego zadajemy pytanie Wam, którzy wkrótce rozpoczniecie dorosłe życie obywateli Polski: 

Co Unia Europejska zmieniła w życiu Polaków?

Chcielibyśmy poznać wasze przemyślenia i opinie na tak ważny temat. Proponujemy wykonanie prezentacji PPT, ale może to być również inna praca (esej czy film lub wywiad), które pokażą jak życie w naszej Ojczyźnie zmieniło się po wejściu do Unii Europejskiej. Mile widziane będą prace na temat całego społeczeństwa, ale również historie poszczególnych, znanych Wam osób (rodzina czy znajomi).

Zachęcamy Was do wypowiedzenia się na ważny i dotyczący każdego Polaka temat. Prace proszę przesyłać do opiekuna klubu UNESCO p.Agaty Piotrowskiej (przez dziennik lub na emai: lovelyenglish@o2.pl)