Ogólnopolski Wirtualny Dzień Maturzysty – 3 czerwca

Szanowni Państwo,
Już jutro (3 czerwca, godz. 13.30) na stronie www.studia.gov.pl odbędzie się wirtualny Dzień Maturzysty 2020 – pierwszy etap kampanii informacyjnej przygotowanej przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Perspektywy dla tegorocznych maturzystów planujących studia. W programie Dnia Maturzysty 2020 są m.in.: rozmowa z dr. Marcinem Smolikiem, dyrektorem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, który odpowie na pytania maturzystów dotyczące przebiegu tegorocznego egzaminu, krótkie wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie na temat matury z matematyki i języka polskiego, a także ostatnie ostatnie porady psychologa i doradcy kariery. Dobrze poinformowani mniej się denerwują – zapraszamy Państwa i uczniów do udziału w Dniu Maturzysty 2020! Zwracamy się z prośbą o pomoc w rozpropagowaniu tej akcji wśród uczniów na profilu FB szkoły i udostępnienie posta: https://www.facebook.com/perspektywy/videos/3187500181300729/ Z wyrazami szacunku dr Bianka Siwińska
Redaktor naczelna Miesięcznika Perspektywy