Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Featured Video Play Icon


Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice, dzisiaj rozpoczynamy nowy rok szkolny. Z radością, jak chyba nigdy wcześniej, wszyscy wrócimy do szkoły ciesząc się ze spotkania z kolegami i nauczycielami. Czas zdalnego nauczania pozwolił nam docenić wartość nauki, pracy nauczycieli i wzajemnych kontaktów.

 Ten rok będzie inny niż poprzednie również z powodu nowych warunków, z jakimi nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy. Procedury bezpieczeństwa będą nam towarzyszyć na każdym kroku, będziemy o nich wciąż przypominać ze względu na nasze wspólne dobro. I znów jak nigdy dotąd, jestem przekonana, zrozumiemy, że jesteśmy wspólnotą, że odpowiadamy nawzajem za własne bezpieczeństwo.

Życzę Wam wszystkim przede wszystkim zdrowia, wytrwałości w nauce, sukcesów we wszystkich działaniach, spokoju, życzliwości i nadziei na każdy czekający nas wspólny dzień w nowym roku szkolnym.

Dyrektor Szkoły

Aneta Drobny


Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców oraz Pracowników Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa na wirtualną akademię z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021. Film został przygotowany przez klasę II REp wraz z wychowawczynią, panią Ewa Byrską-Kastelik.