Życzenia od klasy 2 OFp

W ten ciężki czas, kiedy szkoła znajduje się w naszych komputerach, nauczyciele robią co w ich mocy, by lekcje zdalne przebiegły pomyślnie, a uczniowie zadają sobie pytanie, co tak właściwie na nich robią, dni lecą nieubłaganie.

W naszych domach z pewnością świąteczna atmosfera daje się we znaki. Pierniczki, jak co roku, w tym samym pudełku, mama jak zwykle zagoniona, choinka tak samo ubrana, można by rzec: „nuda”.

Lecz pomyślcie, moi drodzy, co by się stało, gdyby tych świąt nie było. Dlatego, mimo że sytuacja na świecie nie należy do najprostszych, składamy najserdeczniejsze życzenia na ten magiczny okres. Dużo zdrowia, ciepłych chwil spędzonych w (małym, według standardów sanitarnych) gronie rodzinnym oraz dużo radości i uśmiechu. Każdemu należy się odpoczynek, dlatego wykorzystajmy ten wolny czas w jak najlepszy sposób. Wesołych Świąt!

uczniowie klasy 2 OFp