Ranking Liceów i Techników „Perspektywy 2021”- nasza szkoła najlepsza w powiecie

Miesięcznik branżowy Perspektywy dokonał XXIII Rankingu Liceów i Techników . Kapituła przyznała Technikum w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej zaszczytne miano „Srebrnej Szkoły 2021” wśród 500 najlepszych techników w Polsce. Nasza szkoła w województwie małopolskim uzyskała wysokie – 26 miejsce a w rankingu głównym zajęła 135  lokatę. Co więcej, wśród techników z powiatu suskiego jesteśmy na pierwszym miejscu!

Znak „Srebrnej Szkoły 2021” jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia. Kapituła Ogólnopolskiego Rankingu Liceów i Techników  doceniła trud ciężkiej, codziennej pracy Dyrekcji, efektywną współpracę nauczycieli i uczniów oraz dbałość władz samorządowych o odpowiednie warunki pracy szkoły. Jesteśmy dumni z odznaczenia i docenienia wysokich rezultatów kształcenia w Zespole Szkół im. W. Witosa.