Fundacja Kuźnia Talentów

W związku z realizacją przez Fundację Kuźnia Talentów w partnerstwie z Fundacją Orange projektu „Lekcja Enter”, który jest bezpłatnym programem szkoleniowym skierowanym do nauczycieli, chcemy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich nauczycieli Państwa szkoły do wzięcia udziału w wyżej wymienionym projekcie. 

Projekt ma na celu podnoszenie jakości kształcenia oraz zwiększania udziału technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesie edukacyjnym, co warunkowane jest rozwojem technologii oraz obecną sytuacją pandemiczną.

Udział w przedsięwzięciu przygotuje pedagogów m.in. do:

  • prowadzenia lekcji w formie zdalnej 
  • korzystania z aplikacji edukacyjnych (Learning App, Kahoot, Quizizz) 
  • pracy metodą projektów uczniowskich metodą WEBQUEST 
  • pracy ze smartfonami zgodnie z modelem BYOD (bring your own device) 
  • tworzenia własnych e-materiałów i korzystania z tych już istniejących (epodreczniki.pledukator.pl; Akademia Khan) 

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.lekcjaenter.pl , na której znajdą Państwo więcej informacji o projekcie. W załączniku krótka informacja o projekcie.