Bartek Sasuła finalistą Olimpiady Statystycznej

18 marca br. w siedzibach  wojewódzkich urzędów statystycznych odbyła się II część etapu centralnego V edycji Olimpiady Statystycznej. Naszą szkołę (a jednocześnie  województwo małopolskie) reprezentował w niej Bartłomiej Sasuła – uczeń klasy 4 EK.  14 kwietnia ogłoszono wyniki finału tej olimpiady. Bartek zajął w nim 14 miejsce uzyskując tytuł finalisty i otrzymując indeks na wiele renomowanych uczelni wyższych o kierunkach ekonomicznych.

Gratulujemy zwycięstwa, zwłaszcza w tak trudnym czasie.

Warto dodać, że w ciągu pięciu edycji tej olimpiady reprezentanci naszej szkoły aż cztery razy awansowali do finału zajmując w nim wysokie lokaty.

                                                                                                              Opiekun olimpiady

                                                                                                              Mgr Katarzyna Michałek