Wycieczka zawodowoznawcza klasy 2 Htg

W dniu 17.06.2021 r  wraz z wychowawcą Panią Małgorzatą Mosór – Gałecką oraz nauczycielem przedmiotów zawodowych Panią Elżbietą Moskałą, wybraliśmy się na pieszą wycieczkę do hotelu „Beskidzki Raj”.

            Wycieczkę rozpoczęliśmy zbiórką pod szkołą, skąd wyruszyliśmy o godzinie 8ej. Łącznie   w obie strony pokonaliśmy 12km, idąc malowniczym szlakiem i zwiedzając okolicę. Po dotarciu  do celu wspięliśmy się na  wieżę widokową, gdzie podziwialiśmy piękną panoramę pasma Policy i Babiej Góry. Odwiedziliśmy również mini ZOO, a w recepcji hotelu zostaliśmy przywitani przez Panią Manager Katarzynę Wądolny, która zaprezentowała nam  obiekt. Mieliśmy możliwość zobaczyć, rodzaje i standard pokoi, basen wraz ze strefą wellness & SPA, kręgielnie oraz sale konferencyjne. Pani Manager opowiedziała nam o wymaganiach stawianych przyszłym pracownikom oraz o wzorowej sylwetce hotelarza. Zwiedzanie zakończyliśmy w restauracji hotelowej, która serwuje bardzo smaczne lody:).

Opracowały: Justyna i Kamila, klasa 2HTg