KIERMASZ KSIĄŻEK

W naszej szkole w przyszły piątek (10.09.2021) odbędzie się KIERMASZ KSIĄŻKI, na którym każda chętna osoba będzie mogła zakupić książki na tegoroczne zajęcia lub sprzedać by inni mogli z nich korzystać.

⏰ Od godziny 10.00 do godziny 12.00 w kiermaszu wezmą udział klasy 4, 3, 2 oraz chętni absolwenci naszej szkoły.

⏰ Od godziny 12.00 do 14.00 kupować będą klasy 1, przez co na sprzedaż zapraszamy klasy 2 i 3 po podstawówce.

💸 Ze względu na sytuację epidemiologiczną zwracamy się z prośbą o wyznaczenie 2 lub 3 przedstawicieli z klasy, którzy będą pełnić rolę sprzedawców. Podręczniki najpierw trafią do nich, a następnie na wyznaczone miejsce na szkolnej Auli. Właścicieli książek prosimy o podpisanie i wycenienie książek (najlepiej ołówkiem lub za pomocą przylepnej karteczki), a  przedstawicieli do uczciwości i uszanowania decyzji kolegów z klasy. Kupować natomiast może każdy zainteresowany.

Obowiązkowo należy mieć maseczkę! 😷