Sidzina 2021 – klasy pierwsze integrują się!

W dniach 06-15  września 2021r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły  przebywali w Domu Wczasów Dziecięcych w Sidzinie. Jak co roku dopisywała pogoda i humor. Wyjazd miał na celu zintegrowanie klas ze sobą. Nie zabrakło wspaniałych atrakcji i przeżyć. Uczniowie wraz z wychowawcami brali udział w warsztatowych zajęciach integracyjnych, których celem było poznawanie samego siebie oraz wzajemne poznawanie się uczniów chodzących do tej samej klasy. Pobytowi  towarzyszyło wiele atrakcji, takich jak m.in. dyskoteki, wycieczka w góry, wyjścia na plac zabaw i boisko sportowe, liczne gry i turnieje, ognisko połączone z wspólnym pieczeniem kiełbasek.

 Wyjazd uważamy za udany. Wszyscy wrócili zadowoleni i z uśmiechem na twarzy. Dziękujemy serdecznie pracownikom wspomnianego ośrodka oraz naszym wychowawcom za opiekę, cierpliwość, wyrozumiałość i pomysłowe zorganizowanie czasu.