Logistycy w Centrum Edukacji Lotniczej w Krakowie


Uczniowie klasy trzeciej i czwartej technikum logistycznego pod opieką mgr Danuty Stanaszek i mgr Katarzyny Michałek uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Centrum Edukacji Lotniczej w Krakowie.

Mogli dowiedzieć się przede wszystkim jak wygląda „ścieżka pasażera”, a przebywając na tarasie widokowym, podczas bezchmurnego nieba, zobaczyć co dzieje się na lotnisku Kraków Balice ze szczegółowym wyjaśnieniem i komentarzem wszystkich czynności ze strony pracownika Centrum Edukacji Lotniczej.

Wycieczka przybliżyła uczniom zagadnienia z zakresu transportu lotniczego a tym samym przyczyniła się do realizacji w sposób praktyczny programu nauczania w zakresie drugiej kwalifikacji zdawanej w zawodzie technika logistyka czyli organizacji transportu.