Wyniki konkursu języka angielskiego Understand

13 października br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Understand, opartym na umiejętności rozumienia języka ze słuchu. Zadania konkursowe były różnego typu i o zróżnicowanej trudności, dopasowane do kategorii wiekowej uczestników. Konkurs odbył się po raz pierwszy w naszej szkole, ale już wiemy, że nie ostatni – uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z rozwiązaniem zadań 🙂

Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patrycja Świstek z kl. 4FT za uzyskanie wyniku kwalifikowanego jako bardzo dobry – 1 miejsce w województwie małopolskim oraz 6 miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej!

Kolejne wyróżnienia, czyli wyniki dobre uzyskali Oliwia Pilarczyk z kl. 1F, Joanna Wójcicka z kl. 2F oraz Wiktoria Nawrocka z kl. 4L/R.

Na wyrazy uznania zasługują również pozostali uczestnicy –Magdalena Włoch z kl. 1H/F, Oliwia Marcela z kl. 2HT, Szymon Dobosz z kl. 2L/O, Olga Warchoł z kl. 2L/O, Jakub Liber z kl. 3LGp, Michał Oleksa z kl. 3HTg, Joanna Stanaszek z kl. 4L/R, Natalia Kołodziejczyk z kl. 4HO i Natalia Starowicz z kl. 4L/R .

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji 🙂

Opiekun konkursu pani Marta Krzak