Jarmark Bożonarodzeniowy

 19. grudnia 2021 roku  na Zamku w Suchej Beskidzkiej odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez Muzeum Miejskie w Suchej Beskidzkiej. Nauczyciele z komisji gastronomiczno –hotelarsko- turystycznej  zaangażowali się w przygotowanie stanowiska reprezentującego Zespół Szkół im. Wincentego Witosa.

Stragan wypełnił się dekoracjami świątecznymi, ręcznie wykonanymi przez nauczycieli. Cieszyły one oko każdego z  przechodniów. Nauczyciele wraz z uczniami przygotowali przepyszne ciasteczka, które zachwyciły najbardziej wymagające podniebienia. Wokół straganu roznosił się przyjemny zapach pierniczków, który przyciągał uwagę odwiedzających. Była to również okazja do zaopatrzenia się w zdrowe, świąteczne wiktuały, takie jak: kiszony barszcz czy żur. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się Zimowy Eliksir.

Nauczyciele specjalnie na tę okazję przygotowali również kalendarze na 2022 rok, które zostały  wypełnione pięknymi zdjęciami oraz najlepszymi przepisami.  Wśród tak bogatego asortymentu każdy miał szansę znaleźć coś na miarę swoich świątecznych marzeń.

Wszystkim, którzy włączyli się w organizację kiermaszu, serdecznie dziękujemy!