KONKURS „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku”

Uczniowie klasy 1 EK uczestniczyli w konkursie zorganizowanym przez ZUS pt.: „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku”. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu, komiksu, prezentacji lub filmu, który ma namówić seniorów do założenia konta w banku i korzystania z bankowości internetowej. Uczniowie, którzy otrzymali wyróżnienie to: Julia Marynowska, Wiktoria Tempka. Aleksandra Kotlarska, Justyna Fluder, Nikola Ciesielska, Natalia Nowak, Julia Bartyzel, Anna Mętel, Gabriela Ćwiertnia, Justyna Danek, Martyna Staszczyszyn, Jarosław Lurka i Natalia Kuś.

Ponadto do etapu centralnego zakwalifikowali się w kategorii plakat – Aleksandra Kotlarska, Justyna Fluder, Nikola Ciesielska, w kategorii komiks – Julia Marynowska, Wiktoria Tempka oraz w kategorii film – Jarosław Lurka, Martyna Staszczyszyn oraz Natalia Kuś. Trzymamy kciuki za etap centralny.

Opiekun: mgr Marlena Kozina