Ogłoszenie zewnętrzne – PRACA WAKACYJNA

Dzień dobry,

nazywam się Katarzyna Sieczkowska i zajmuję się rekrutacją w sieci polskich supermarketów POLOmarket.

W okresie wakacyjnym – od maja do końca września zatrudniamy osoby pełnoletnie ze statusem ucznia/studenta w miejscowościach nadmorskich, które chciałyby połączyć wypoczynek nad morzem z pracą.
Takich lokalizacji mamy aż 18 🙂

Województwo pomorskie:
1. Krynica Morska
2. Sztutowo
3. Stegna
4. Władysławowo
5. Hel
6. Jastrzębia Góra
7. Łeba
8. Ustka

Województwo zachodnio-pomorskie
1. Dźwirzyno
2. Dąbki
3. Unieście
4. Mielno
5. Ustronie Morskie
6. Darłowo
7. Kołobrzeg
8. Dziwnówek
9. Dziwnów
10. Rewal

Oferujemy darmowy nocleg (całkowity koszt jest pokryty przez nas), zatrudniamy w oparciu o umowę zlecenie i oferujemy stawkę 20 zł brutto za godzinę pracy.
Potrzebujemy wsparcia w obsłudze klienta na kasie fiskalnej, przy rozkładaniu towaru oraz przy pracach porządkowych i na tym głównie polega praca osób zatrudnionych na sezon.

Co roku przyjeżdżają do nas znajomi „w paczkach” oraz pojedyncze osoby. Niektórzy nawet zostali z nami na stałe, rozwinęli swoje skrzydła i pracują w POLOmarketach na stanowiskach kierowniczych.

Gdyby miała Pani w swojej szkole osoby chętne/zainteresowane taką formą pracy to byłabym wdzięczna za przekazanie kontaktu do mnie. Jeżeli byłoby kilka/kilkanaście osób zainteresowanych połączeniem wakacyjnego wypoczynku z pracą to z przyjemnością osobiście mogłabym opowiedzieć jak to dokładnie wygląda.

Pozdrawiam
Katarzyna Sieczkowska                          
Specjalista ds. rekrutacji

POLOmarket GRUPA 500

tel. kom.: 518-010-238
e-mail: katarzyna.sieczkowska@polomarket.pl