Projekt „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja II  – podsumowanie projektu”

W dniu 21 kwietnia 2022 r. uczniowie klas 3EKp i 2EK wraz z Panią Dyrektor Anetą Drobny oraz nauczycielami/koordynatorami projektu w szkole Panią Beatą Szafraniec i Panią Marleną Koziną  wzięli udział w Konferencji podsumowującej projekt „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP” Edycja II realizowanego przez Małopolską Szkołę Administracji Publicznej UEK wraz z Narodowym Bankiem Polskim. Konferencja odbyła się w kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 

W konferencji podsumowującej projekt „Uczelnie Szkołom- o finansach z NBP” wzięło udział 150 uczestników, w tym uczniowie Zespołu Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej, a także studenci i pracownicy UEK. Konferencję oficjalnie otworzył JM Rektor UEK dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK. Do tematyki konferencji wprowadził nas Dyrektor MSAP dr Piotr Kopyciński. Podczas konferencji mieliśmy okazję wysłuchać niezwykle ciekawych wykładów zaproszonych gości m. in.:

– wiceprezesa Stowarzyszenia IMP dr Marka Benio,

– dr Michała Możdżenia z Katedry Polityk Publicznych,

– startupowca Konrada Szczukiewicza,

– prezesa MFES Rafała Sułkowskiego.

Podsumowania projektu i zakończenia konferencji dokonał dr Marek Makowiec z Katedry Zachowań Organizacyjnych UEK. Uczestnikom projektu zostały wręczone imienne certyfikaty uczestnictwa w projekcie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego projekt „Uczelnie Szkołom- o finansach z NBP. Edycja 2”

Dziękujemy naszym partnerom i gratulujemy uczestnikom. Wspaniale, że byliście z nami.

Do zobaczenia w przyszłości!

Link do filmu

Fotorelacja podsumowująca projekt: