CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD LAUREATOM KONKUSU „MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ”

15 czerwca odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu „Mam Zawód. Mam Fantazję”.  Wśród nagrodzonych 46 laureatów znalazły się nasze uczennice, Sandra Wojtyłko oraz Anna Moskała, które zajęły pierwsze miejsce w konkurencji zorganizowanej dla techników organizacji turystyki, ich opiekunem była pani Ewelina Syc.

Podziękowania za zorganizowanie konkurencji w naszej szkole odebrała pani dyrektor Aneta Drobny, a nagrody dla laureatów odebrała uczennica klasy 3 OFp, Sandra Wojtyłko.

Przypominamy, że konkurencja numer V odbyła się na terenie miasta Sucha Beskidzka, a opiekunem merytorycznym konkursu były panie wicedyrektor Ewa Kozina oraz nauczycielka Anna Wilczek.

 Za opracowanie koncepcji tegorocznych konkurencji zawodowych, udostępnienie bazy lokalowo-sprzętowej oraz udział w pracach jury podziękowania otrzymali:

  • w konkurencji Szlakiem Suskich Legend – Grzegorz Wysmołek, Dyrektor Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera; Andrzej Peć, Dyrektor Muzeum Miejskiego w Suchej Beskidzkiej; Wojciech Kubasiak, instruktor tańca w zespole regionalnym „Mała Ziemia Suska”; Jacek Master, przedstawiciel GOPR – sekcja Babia Góra Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz przedstawiciele Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej.

Zachęcamy do obejrzenia filmu i przypomnienia sobie jak wyglądał dzień konkursu w naszej szkole i mieście.


Podczas Gali do rąk łącznie 46 laureatów trafiło wiele nagród rzeczowych w postaci pomocy dydaktycznych – sprzętu elektronicznego. Nagrody i wyróżnienia wręczali: Marta Malec-Lech, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego i profesor Jan Duda, przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz Stanisław Bisztyga, Członek Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Sejmiku Województwa Małopolskiego. Ceremonii towarzyszyły pokazy edukacyjne przygotowane przez Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon. Nagrody specjalne ufundowali właściciele firmy WIALAN oraz Stowarzyszenie Małopolskich Kucharzy i Cukierników.

Organizatorem Gali Kształcenia Zawodowego jest Województwo Małopolskie. Wydarzenie jest realizowane, w ramach współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.