Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2022 roku w Zespole Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

Pani Dyrektor Aneta Drobny przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli oraz całą społeczność szkolną.

Szczególnie gorąco powitała uczniów klas pierwszych oraz nowych nauczycieli. Pani Dyrektor zwróciła uwagę na fakt, że tak jak kiedyś w naszej ojczyźnie, tak dzisiaj za naszą granicą toczy się wojna, a w naszym otoczeniu przebywają ludzie, którzy przed tą wojną się chronią. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar wojny w Ukrainie.

Następnie klasa 2 HF pod opieką wychowawcy Pani Doroty Kachel, przedstawiła część artystyczną. Uczniowie zaprezentowali jak wygląda dzień z życia ucznia naszej szkoły. Przypomnieli jaką siłę ma społeczność szkolna i co ją buduje.

Życzymy wszystkim wielu sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów w nowym roku szkolnym.