Temat miesiąca : „DYNIA”

W minionym tygodniu klasy II GA, I GB oraz 2 K zmierzyły się z pierwszym wyzwaniem, którego temat to „DYNIA

Serdecznie gratulujemy !!!

W ramach nagrody każda z klas, która wypełniła wyzwanie może wybrać jeden dzień w tygodniu bez pytania !!! – informacje o wyborze dnia proszę przesłać do Pani Beaty Lipki przez wychowawcę.

Rezultaty wyzwania możemy oglądać poniżej

Klasy nominowane do wyzwania w tym tygodniu (10.10 – 14.10) – 3 M/K, 2 LG, 2K

Temat miesiąca : „DYNIA”

Dynia jest domeną jesieni. Kiedy na zewnątrz zaczyna robić się chłodniej, w sklepach pojawia się to piękne warzywo o intensywnym kolorze. Wyróżnia się kilka rodzajów dyni, a każdy z nich ma wspaniałe właściwości zdrowotne. Dynia świetnie sprawdza się zarówno w daniach słonych, jak i słodkich, świetnie smakuje też z dodatkiem ostrych przypraw. Warto znać cudowne zalety dyni i w okresie jesiennym włączyć ją do swojej diety.