Etap szkolny X Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Dnia 3 listopada br. w naszej szkole odbył się etap szkolny X Olimpiady Wiedzy o Turystyce. Głównym organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji. Celem Olimpiady jest rozwijanie zainteresowań turystyką oraz pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu turystyki wśród młodzieży. Do pierwszego – szkolnego etapu przystąpiło 4 uczniów z klasy 3L/O oraz 4 OFp technikum organizacji turystyki. Spośród uczestników olimpiady komisja konkursowa wyłoniła  dwie osoby  z najwyższymi wynikami tj. Olgę Warchoł i Joannę Wicherek, które będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie. Koordynatorami etapu szkolnego X Olimpiady Wiedzy o Turystyce byli mgr Elżbieta Moskała  i mgr Grzegorz Sikora.

autor: Elżbieta Moskała