Wyróżnienie II stopnia dla Katarzyny Pieron z klasy 3RK w konkursie plastycznym „Kurierzy Tatrzańscy farbą i kredką”

Muzeum Tatrzańskie im. Dra Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Towarzystwo Inicjatyw Społecznych Kurierzy Tatrzańscy ogłosiło konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 19 lat z przedszkoli, szkół podstawowych oraz szkół średnich. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, której tematem są Kurierzy Tatrzańscy. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić wybraną przez siebie historię, postać, bądź wydarzenie rozegrane w przeszłości, a dziejące się w okresie II wojny światowej, nierozerwalnie związane z postaciami Kurierów Tatrzańskich.

Uczennica Katarzyna Pieron z klasy 3RK otrzymała wyróżnienie II stopnia w KATEGORII V – SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

opiekun: mgr Teresa Mydlarz

Link do strony konkursu