Obsługa gastronomiczna konferencji w suskim zamku

14 kwietnia 2023r. w Zamku w Suchej Beskidzkiej odbył się wernisaż wystawy czasowej ,, W poszukiwaniu piękna przyrody. Podróże Walerego Goetla i Piotra Chrząstowskiego’’ Z tej okazji miejska instytucja kultury wraz z Fundacją dla AGH przygotowały w Zamku Suskim konferencję naukową ,, Góry: podróże , badania interpretacje. Prof. Walery Goetel osobowość nauki i Suchej Beskidzkiej’’. Został również przygotowany bufet ze słodkościami i zakąskami.

W obsługą przyjęcia były zaangażowane Panie: Izabela Śliwa oraz Barbara Polak wraz z uczniami klasy 2 GA i 3 GA . Słodkie wypieki przygotowała Pani Monika Domasik z uczniami z klas: 3C, 1GB, a smaczne zakąski Panie: Renata Pochopień oraz Paulina Porębska wraz z uczniami z klasy 1Ga.

Dziękujemy uczniom i nauczycielom.