Zakończenie Roku Szkolnego klas maturalnych

28 kwietnia 2023r. pożegnaliśmy uroczystym apelem tegorocznych maturzystów. Było to szczególne wydarzenie dla uczniów, którzy właśnie tego dnia zakończyli kolejny etap swojego życia – stali się absolwentami Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej.

Po oficjalnym rozpoczęciu uroczystości Dyrektor Szkoły Pani mgr Aneta Drobny  wraz z wychowawcami klas wręczyła dyplomy, świadectwa z wyróżnieniem oraz książki dla uczniów, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce. 

W części artystycznej zaprezentowała się klasa 1 HT  pod kierunkiem wychowawcy Pani mgr Katarzyny Krupczak.

Po zakończeniu apelu, uczniowie udali się na spotkanie ze swoimi wychowawcami. Wszystkim maturzystom życzymy sukcesów na maturze i powodzenia w bliższej i dalszej przyszłości.