Zwycięzcy etapu regionalnego X edycji konkursu Programu TalentowiSKO!

Ogromny  SUKCES uczniów klasy 4 EKp w ramach Programu TalentowiSKO – „Inkubator szkolnych biznesów” dla szkół ponadpodstawowych.

Miło nam poinformować, że  Regionalna Komisja Konkursowa wyłoniła zwycięzców regionalnego etapu X edycji konkursów Programu TalentowiSKO. Konkursy tegorocznej edycji rozpoczęły się 1 października zeszłego roku. Szkoły i uczniowie mieli 6 miesięcy na przygotowanie raportów. Prace konkursowe należało przesłać do 31 marca. Regionalne Komisje Konkursowe wybrały najlepsze z nich. W komisjach zasiedli przedstawiciele organizacji od lat wspierających merytorycznie Program TalentowiSKO.

W ramach Programu przeprowadzono konkurs „Inkubator szkolnych biznesów”, w którym młodzież ze szkół ponadpodstawowych przygotowała biznesplan, przedstawiła go w prezentacji multimedialnej, a następnie przekonywała Komisję do swojego projektu podczas krótkiego nagrania w formie tzw. elevator speech. Nagrody w tym konkursie trafiają bezpośrednio do uczniów.

Oto lista zwycięzców I etapu konkursu:

I miejsce zespół z klasy 4EKp w składzie:

Gabriela Tomczak, Julia Czarna, Hubert Pacyga, Katarzyna Kozieł

Zespół Szkół im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej. Zwycięzcy za zajęcie I miejsca otrzymują nagrodę pieniężną w wysokości 1600 zł.

III miejsce zespół z klasy 4EKp w składzie:

Zuzanna Dyduch, Martyna Grzechynka, Wiktoria Zemlik

Zespół Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej, pod patronatem Banku Spółdzielczego w Suchej Beskidzkiej. Zwycięzcy za zajęcie III miejsca otrzymują nagrodę pieniężną w wysokości 1200 zł.

BRAWA dla naszych laureatów! Gratulujemy!

Na tym nie kończy się X edycja naszego konkursu. Wyniki na szczeblu krajowym poznamy już niebawem, bo w połowie czerwca. Zdobywcy pierwszych miejsc etapu regionalnego przechodzą do drugiego etapu – ogólnopolskiego, który odbędzie się 15 czerwca br. w Centrali Banku BPS w Warszawie.

https://www.talentowisko.pl/ponadgimnazjalna/wiadomoscisko/wpis/zwyciezcy-etapu-regionalnego-x-edycji-konkursow-programu-talentowisko/

Koordynator programu oraz opiekun konkursu: mgr Beata Szafraniec