Podsumowanie rywalizacji sportowej szkół średnich powiatu suskiego.

Całoroczna rywalizacja  na boiskach sportowych i obiektach lekkoatletycznych w roku szkolnym 2022/23 dobiegła końca. Miło nam jest przekazać informację, że nasza szkoła osiągnęła bardzo dobre wyniki w rywalizacji sportowej szkół średnich powiatu suskiego.  Najlepsi zawodnicy i szkoły, które reprezentowali zostały nagrodzone na uroczystej sesji Rady Powiatu Suskiego.

Nasza szkoła rywalizująca w Licealiadzie dziewcząt 2022/23 zdobyła bardzo dobrą drugą lokatę, natomiast chłopcy wywalczyli trzecie miejsce.

Wspomnieć również należy, że uczennica naszego „Witosa”, Wiktoria Gracjasz zdobyła tytuł mistrza województwa małopolskiego w pływaniu.
Składamy serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu i życzymy jeszcze lepszych lokat w rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2023/24.