Poznajemy ORBITVU- wycieczka zawodowa fotografów.


W dniu 3 października uczniowie klasy 2Fa i 4F wraz z p. wicedyr. A. Wilczek i nauczycielami A. Hutniczakiem i A. Karcz-Zielińską odwiedzili firmę Orbitvu w Zabrzu. Zapoznali się z najnowszymi urządzeniami i  technologią zautomatyzowanej fotografii dostępnymi w showroomie firmy.  Po krótkiej prezentacji możliwości oprogramowania i sprzętu sprawdzili jego działanie wykonując zdjęcia produktowe 2D i 360 oraz tworząc video. Mamy nadzieję, że to spotkanie rozpocznie stałą współpracę szkoły z firmą Orbitvu, a nasi uczniowie kształcący się w zawodach technik fotografii i multimediów i technik reklamy, będą mieli możliwość uzyskać dyplom certyfikowanego operatora urządzeń Orbitvu.

Wideorelacja: Bartłomiej Trybała kl. 2Fa

foto: Orbitvu, A.Hutniczak

film: Bartłomiej Trybała kl. 2 Fa