„WASZ TALENT – NASZ OBRAZ”

Dnia 20 listopada 2023 r. o godz. 10.00 odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu „WASZ TALENT – NASZ OBRAZ”. Wicedyrektor Łucja Mikołajek – Pater podziękowała za tak liczny udział młodzieży w konkursie, zaangażowanie oraz pogratulowała niebywałego talentu. Zostały wręczone nagrody ufundowane przez Centrum Kultury i Filmu im. Billy’ego Wildera w Suchej Beskidzkiej, Fideltronik Poland Sp. Z o.o. oraz każdy z uczestników mógł się poczęstować słodyczami sfinansowanymi z budżetu Rady Rodziców.

I miejsce Justyna Wróbel klasa 1 Ek
II miejsce Katarzyna Pieron klasa 4 RK
III miejsce Franciszek Jurowaty klasa 1 OT
Nagroda wyróżnienia dla Mai Błachut klasa 1 FT

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i dziękujemy za udział!

Komisja w składzie:
Wicedyrektor Łucja Mikołajek – Pater
Psycholog Małgorzata Kardaś
Pedagog specjalny Iwona Rusin
Pedagog specjalny Nina Spyrka
Pedagog szkolny Martyna Bednarczyk