OTWARCIE STREFY CHILLOUT’U

W dniu 30.11.2023r odbyło się oficjalne otwarcie Strefy Chillout’u w naszej szkole. Inicjatywa Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów została zrealizowana przy pomocy finansowej Rady Rodziców oraz funduszów własnych Samorządu. Pani Dyrektor Aneta Drobny razem z P. Wicedyrektor Anną Wilczek oraz P. Wicedyrektor Łucją Mikołajek-Pater oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kamil Olszówka wraz z zastępcą Olgą Warchoł dokonali uroczystego przecięcia czerwonej wstęgi i otwarcia strefy. Tego dnia uczniowie mogli napić się pysznej kawy, zimowej herbaty oraz zjeść popcorn i pyszne ciasteczka.

 W imieniu Samorządu Uczniowskiego chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę:
-Dyrekcji Szkoły za wsparcie udzielone podczas tworzenia inicjatywy,
-Członkom Samorządu Uczniowskiego za zaangażowanie oraz pomoc w przygotowaniu uroczystości,
– P. Monice Domasik, oraz P. Beacie Lipce za pyszne ciasteczka,
-Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, a także byłym opiekunom Samorządu Uczniowskiego P. Dorocie Kachel oraz P. Maciejowi Gajewskiemu za zapoczątkowanie pomysłu i wsparcie młodzieży w dążeniu do jego realizacji.

Dziękujemy również Wam Wszystkim za dzisiejszą obecność!

Opiekunowie Samorządu

Agnieszka Domasik
Daniel Dyrcz