Wirtualny Festiwal Umiejętności Logistycznych z firmą EUROCASH

30 listopada br. uczniowie klasy 2L/S  i 4L/O uczestniczyli online w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji były centra dystrybucji w Eurocash.

Celem spotkania było zapoznanie uczniów ze specyfiką pracy w obszarze szeroko rozumianej logistyki. Poszczególne prelekcje poprowadzili pracownicy Grupy Eurocash, trenerzy Akademii Umiejętności oraz przedstawiciele innych firm, posiadający bogate doświadczenie zawodowe w branży TSL. Uczestnicy nabyli też wiedzę (w ramach doradztwa zawodowego) o tym, jak  planować swoją ścieżkę kariery w logistyce, jak odnaleźć się na rynku pracy oraz jak rozwijać kompetencje zawodowe i osobiste.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Ośrodek Rozwoju Edukacji.

K.Michałek