Podwieczorek ze Świętym Mikołajem

Wychowankowie z Internatu ZS im.W.Witosa w Suchej Beskidzkiej, działający w kole teatralnym „Za Parawanem” , przygotowali bajkę pt.”Podwieczorek ze świętym Mikołajem”, którą w przeddzień święta Mikołaja przedstawili dzieciom z Klubu Malucha i Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej w Suchej Beskidzkiej. Dzieci z uwagą śledziły losy bohaterów bajki, a po przedstawieniu młodzież częstowała dzieci słodyczami i pozowała z nimi do wspólnych, pamiątkowych zdjęć. W przedstawieniu wzięli udział wychowankowie internatu: Julia Budzowska/ ZS im.W.Goetla/ i uczniowie ZS im.W.Witosa: Joanna Cybura, Magdalena Kęder, Maria Lenart, Weronika Ostafin, Paulina Piotrowska, Małgorzata Worwa, Igor Sobinek i gościnnie 6-letnia Emilka Pawlica, a całe wydarzenie zostało przygotowane przez P. Bogusławę Jurzak.

Zdjęcia: Joanna Cybura