Finał konkursu „Drogi Kariery”

W dniu 04.12.2023 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Suchej Beskidzkiej odbył się finał konkursu „Drogi Kariery”, podczas którego uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych powiatu suskiego zaprezentowali Komisji Konkursowej przygotowane przez siebie prace. Uczniowie mieli możliwość składania prac  w ramach dwóch komponentów:

  1. „Mój zawód w 2030″
  2. „Moja firma – Moja przyszłość”

Z naszej szkoły do konkursu przystąpiło pięciu uczniów z klasy 5EKp. Po weryfikacji i ocenie prac konkursowych do ścisłego finały przeszli następujący uczniowie: Filip Budny, Krzysztof Szafrański, Wiktoria Zemlik.

Komisja konkursowa postanowiła w komponencie „Moja firma – Moja przyszłość” przyznać wyróżnienie Krzysztofowi Szafrańskiemu uczniowi klasy 5EKp za pracę „Studio Detalingowe PUCUŚ”.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpi w dniu 19.12.2023 roku o godzinie 10.00, podczas posiedzenia Powiatowej Rady Rynku Pracy, która odbędzie się w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego przy ul. Kościelnej 5b w Suchej Beskidzkiej.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom i zwycięzcom i zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie w przyszłym roku.

Beata Szafraniec