Konrad Laskoś Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ”Forget-me-not”

Dnia 14.11.2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ”Forget-me-not”, opartego na znajomości określonych opowiadań, sentencji oraz współczesnych piosenek angielskich i doskonale poradzili sobie z pytaniami konkursowymi.

Na szczególne wyróżnienie i powód do dumy zasługuje uczeń klasy 3RK Konrad Laskoś, który wykazał się bezbłędną wiedzą zdobywając tytuł Laureata!

Pozostałe osoby z wyróżnieniem to Bartłomiej Gierat z klasy 1LG, Natalia Łuczak, Wiktoria Niksa, Izabela Polak z klasy 2HT, Magdalena Włoch z klasy 3H/F, Karol Woźny z klasy 3RK oraz Szymon Dobosz i Joanna Wicherek z klasy 4L/O.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w przyszłorocznej edycji 

Koordynator konkursu

Marta Krzak