„WALENTYNKOWE ZMAGANIA SIATKARZY”

W dniu 9.02.2024r. w naszej szkole został rozegrany „Charytatywny Walentynkowy Turniej Siatkarski par mieszanych”. W ramach turnieju została przeprowadzona akcja „Dzielmy się miłością” – dzięki której zebrano książeczki i malowanki dla dzieci z Oddziału Pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Suchej Beskidzkiej. Do turnieju zgłosiło się 48 drużyn. Turniej odbywał się systemem do jednej przegranej. Do finału awansowały trzy zespoły, które rozegrały ze sobą mecze każdy z każdym. Wyniki turnieju: I miejsce zespół „KARMELKI” w składzie K. Pieczara, K. Sanietrzyk II miejsce zespół „FAWORKI” w składzie W. Harańczyk, Sz. Pietrusa III miejsce zespół „MISIE” w składzie A. Trączyk, K. Bogdanik Dodatkową atrakcją turnieju było wyłonienie zespołu, który swoim strojem sportowym najlepiej wpisał się w walentynkowy klimat (E. Daniel & P. Pastwa, D. Weronika & O. Fidelus). Wśród wszystkich uczniów biorących udział w zawodach zostały rozlosowane nagrody niespodzianki, ufundowane przez sponsorów: PECORA NERA pizza&pasta, restauracja „REZO”, piekarnia „Machaczka”. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, oraz sponsorom i osobom, które przyczyniły się do organizacji tego przedsięwzięcia.

M.S.