Wychowankowie internatu odwiedzili z bajką dzieci w przedszkolu.

Grupa teatralna „Za Parawanem”, działająca w Internacie ZS im. W. Witosa w Suchej Beskidzkiej, w dniu 11.06.2024  kolejny raz przedstawiła dzieciom nową bajkę, tym razem była to „Przygoda kawki Zosi”. Wychowankowie internatu odwiedzili z bajką dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego i Miejskiej Świetlicy Profilaktycznej, a także gościli w internacie dzieci z Klubu Malucha w Suchej Besk. Dzieci zostały zaproszone w teatralną podróż i śledziły  losy kawki Zosi, która była bardzo ciekawską istotką. Ta ciekawość naraziła ją na niebezpieczeństwo. Na szczęście na swojej drodze spotkała życzliwe  zwierzątka, które jej pomogły odnaleźć drogę do domu i wrócić do mamy. Całość bajki została podana w lekkiej formie, bo ważne jest, by bawiąc, uczyć dzieci dobrych reakcji na trudne sytuacje.