Dzień Patrona Zespołu Szkół im Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

Uroczystość upamiętniającą 150-lecie urodzin patrona naszej szkoły Wincentego Witosa rozpoczęła Pani Dyrektor Aneta Drobny, która przywitała zaproszonych gości: Pana Wojewodę Małopolskiego Krzysztofa Klęczara, Panią Wicekurator Małopolski Katarzynę Mitkę, Pana Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka Stanisława Lichosyta, Pana Radnego Powiatu Suskiego Artur Kruźlaka, Pana Dyrektora CKiF w Suchej Beskidzkiej Grzegorza Wysmołka, emerytowanych dyrektorów szkoły pana Alojzego Szczęśniaka oraz Adama Bałosa.

Uroczystość uświetniła młodzież z zaprzyjaźnionej  szkoły Muzycznej w Suchej Beskidzkiej i kwartet smyczkowy 4 Strings ze szkoły muzycznej w Wadowicach. Natomiast uczniowie naszej szkoły pod opieką Pana Grzegorza Sikory oraz Pani Ireny Skrzypek-Sikory przygotowali część artystyczną.

Ponadto Rada rodziców przy współpracy z Dyrekcją oraz Samorządem Szkolnym zorganizowała Piknik Rodzinny, na którym młodzież korzystała z poczęstunku oraz wielu atrakcji.

foto: Karolina Kuszyk, Natalia Karcz, Nazar Pred, A. Hutniczak (Technikum Fotografii i Mulimediów)

wideo: Sucha24.pl Krystian Mikołajek i Hary Hanusiak (Technikum Fotografii i Mulimediów)