Dyżury nauczycieli

LpNazwisko i imięDZIEŃGODZINA
1Adamek PawełCZWARTEK8:20-9:05
2Bałos BeataŚRODA 9:10-9:55
3Bałos BogumiłaPONIEDZIAŁEK11:00-11:45
4Bąbol JózefCZWARTEK11:50-12:35
5Bąbol Zofia  
6Biedrawa WacławWTOREK12:40-13:25
7Bogacz IwonaPONIEDZIAŁEK8:20-9:05
8Byrska-Kastelik EwaŚRODA  11:50-12:35 
9Domasik MonikaPIĄTEK11:00-11:45
10Dyrcz DanielCZWARTEK11:00-11:45
11Fidelus KatarzynaPIĄTEK10:00-10:45
12Gajewski MaciejPONIEDZIAŁEK9:10-9:55
13Gielas TomaszCZWARTEK10:00-10:45
14Głuszek AnnaCZWARTEK11:50-12:35
15Halawa AnnaCZWARTEK10:00-10:45
16Handzlik-Kijas KlaudiaŚRODA 11:00-11:45
17Heldt Motejadded MonikaPONIEDZIAŁEK11:00-11:45
18Hulbój JaninaCZWARTEK6:40-7:25
19Hutniczak AndrzejWTOREK11:00-11:45
20Iciek SabinaCZWARTEK11:00-11:45
21Jania AgataPIĄTEK9:10-9:55
22Jania MarekŚRODA 10:00-10:45
23Jeziorska AnetaCZWARTEK11:50-12:35
24Jodłowska KorneliaŚRODA 11:00-11:45
25Kandziora Paulina  
26Kiełbus EwaPIĄTEK9:10-9:55
27Kłos MaciejPIĄTEK12:40-13:25
28Kolaniak MałgorzataŚRODA 11:50-12:35
29Konieczna BeataPIĄTEK11:50-12:35
30Kozina Marlena  
31Krzak MartaCZWARTEK9:10-9:55
32Kubasiak MałgorzataWTOREK10:00-10:45
33Kudzia JacekPONIEDZIAŁEK11:00-11:45
34Kulka AnnaPONIEDZIAŁEK11:50-12:35
35Kwaśny MaciejPONIEDZIAŁEK14:35-15:20
36Lasa-Godawa MariaWTOREK9:10-9:55
37Lipka BeataPONIEDZIAŁEK12:40-13:25
38Łoboda BożenaWTOREK12:40-13:25
39Maciejowski KrzysztofWTOREK11:50-12:35
40Mentel AnnaPONIEDZIAŁEK11:00-11:45
41Michałek KatarzynaPIĄTEK11:00-11:45
42Micor AndrzejŚRODA 11:50-12:35
43Moskała ElżbietaPIĄTEK11:00-11:45
44Mosór-Gałecka MałgorzataŚRODA 13:45-14:30
45Mydlarz TeresaWTOREK12:40-13:25
46Nalepa AlicjaŚRODA 10:00-10:45
47Odrowąż ElżbietaPIĄTEK11:50-12:35
48Pacyga LucynaPIĄTEK11:00-11:45
49Panek Małgorzata  
50Piergies MałgorzataPONIEDZIAŁEK12:40-13:25
51Pilarczyk MichałŚRODA 13:45-14:30
52Piotrowska AgataŚRODA 12:40-13:25
53Pituła TomaszPONIEDZIAŁEK11:00-11:45
54Pochopień RenataCZWARTEK8:20-9:05
55Polak BarbaraPIĄTEK 8:20-9:05
56Porebska UrszulaPONIEDZIAŁEK9:10-9:55
57Porębska Paulina  
58Rączka DariuszWTOREK9:10-9:55
59Sikora GrzegorzWTOREK11:50-12:35
60Sitarz EdytaWTOREK9:10-9:55
61Skrzypek-Sikora IrenaŚRODA 11:00-11:45
62Słowińska MariaPIĄTEK14:35-15:20
63Smolik JacekCZWARTEK10:00-10:45
64Smyrak TomaszŚRODA 9:10-9:55
65Spyrka NinaWTOREK9:00-9:45
66Stanaszek DanutaPIĄTEK11:00-11:45
67Stasiak MarekPONIEDZIAŁEK10:00-10:45
68Staszak KatarzynaWTOREK10:00-10:45
69Sulka WioletaCZWARTEK11:00-11:45
70Syc EwelinaCZWARTEK10:00-10:45
71Szafraniec BeataWTOREK12:40-13:25
72Szklarczyk Marcin  
73Śliwa IzabelaŚRODA 12:40-13:25
74Świerkosz MariolaPONIEDZIAŁEK10:00-10:45
75Świętek KrzysztofCZWARTEK11:00-11:45
76Wilczek  AnnaPONIEDZIAŁEK12:40-13:25
77Wojtal BartoszPIĄTEK11:00-11:45
78Woszczek WiesławŚRODA 14:35-15:10
79Wójcik-Fabia MonikaPONIEDZIAŁEK10:00-10:45
80Wróbel AdamPONIEDZIAŁEK10:00-10:45
81Wróbel BarbaraWTOREK11:00-11:45
82Zadora JanŚRODA 8:20-9:05
83Żaczek AnnaCZWARTEK9:10-9:55