English ACE 2024

W dniu 15 marca 2024r. w naszej szkole w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego Łowimy Talenty 2023/2024 odbył się ogólnopolski konkurs języka angielskiego English ACE 2024.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów technikum. Konkurs obejmował zagadnienia z podstawy programowej. Po otrzymaniu oficjalnych wyników konkursu w dniu 17 kwietnia 2024r. okazało się, że trzy nasze uczennice, a mianowicie Martyna Madejczyk z kl. 2 RK, Hanna Świętek z kl. 2 E oraz Oliwia Pilarczyk z kl. 3 H/F, otrzymały dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie – ich wynik wynosił powyżej 75% możliwej puli punktów do zdobycia. Natomiast wszyscy pozostali uczestnicy konkursu uzyskali dyplom uczestnika konkursu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Szkolnym koordynatorem konkursu była p. Agnieszka Świstek

90
90
90