Nasze działania są naszą przyszłością

W ramach propagowania zdrowego odżywiania wśród młodzieży komisja gastronomiczna przygotowała program” NASZE DZIAŁANIA SĄ NASZĄ PRZYSZŁOŚCIĄ”. Program poruszył trzy istotne tematy, pierwszy to  dekalog zdrowego odżywiania – wpływ żywności na stan naszego zdrowia. Drugi  temat to problem marnowania żywności – szczególnie gdy możemy zapobiegać marnotrawstwu przez dobrze zaplanowane zakupy i  odpowiednie warunki przechowywania żywności. Natomiast trzeci  problem to Fonoholizm – problem patologicznego używania smartfona – realnie istnieje i stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia. Uczestnicy spotkania mogli zdegustować zdrowe i pożywne przekąski:  ciastka owsiane, ciasto czekoladowe na bazie buraka czerwonego lub fasoli, kaszotto z grzybami lub curry, galaretki brzoskwiniowe i kefiru czy muffiny.  Zapraszamy na kolejne spotkanie już w marcu J

W imieniu organizatorów Bogumiła Bałos