Konkurs „Walentynkowy” w internacie.

W związku z obchodami Dnia Zakochanych w naszym internacie, w dniu 13.02.2020r. zorganizowany został konkurs na kanapkę w kategorii: „Przez żołądek do serca”–  zadaniem uczestników konkursu było wykonanie kanapki dla ukochanej osoby. Drugą kategorią było zaprezentowanie  piosenki lub poezji pod hasłem:  „Muzyka i poezja to miód na serce”–  zadaniem uczestników  było zaśpiewanie piosenki lub recytacja wiersza o tematyce miłosnej. Cała społeczność internatu wraz z  wychowawcami  głosowali na swoich faworytów- uczestników konkurencji. Po rozstrzygnięciu konkursu ogłoszono wyniki i rozdano nagrody.  W kategorii na najpiękniejszą i najsmaczniejszą  kanapkę  miejsca zajęli: Dominik Dziedzic kl. IV TI, Jacek Rafał kl. I EKg,  Marta Malarczyk kl. III LO. W kategorii piosenka najlepsza była grupa którą tworzyli: Mateusz Balak III TB, Jakub Mordaka kl. IV TI, Grzegorz Kobiela kl. IV LG,   Łukasz Rak kl. I TG i Karol Jaromin kl. I KU. Na zakończenie konkursu wszyscy mogli zrobić sobie zdjęcia w „Walentynkowej” scenerii, którą stworzyła Pani Dominika Kubasiak wraz z grupą młodzieży.