Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2019/2020.

Inny niż wszystkie był rok szkolny 2019/2020, inne niż wszystkie było podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół. 

W tym roku sportowe podsumowanie odbyło się w sposób mobilny. Przedstawicie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Suchej Beskidzkiej odwiedzili Naszą Szkołę, by na ręce Pani Dyrektor Anety Drobny, wręczyć puchary i dyplomy za osiągnięcia sportowe.

W ramach współzawodnictwa sportowego szkół w kategorii dziewcząt zajęliśmy II miejsce, a w kategorii chłopców III miejsce.

Podziękowania otrzymali również nauczyciele wychowania fizycznego za pracę włożoną w sukcesy naszych uczniów: Małgorzata Kubasiak, Danuta Stanaszek, Anna Żaczek, Paweł Adamek, Wacław Biedrawa, Maciej Gajewski, Jacek Kudzia oraz Marcin Szklarczyk.