Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie ,,Babiogórska Szopka Regionalna” w kategorii młodzieżowej

23 stycznia 2022 r. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Pocieszenia w Budzowie ogłoszono wyniki i uroczyście podsumowano kolejną edycję konkursu „Babiogórska Szopka Regionalna”.

W niedzielne przedpołudnie laureaci, których przywitała i przedstawiła Danuta Kawa – dyrektor Biblioteki i Ośrodka Animacji Kultury Gminy Budzów, odebrali nagrody z rąk: przewodniczącego rady powiatu Jana Banasia, wójta Budzowa Jana Najdka i gospodarza budzowskiej parafii ks. Zbigniewa Kaleciaka. Wcześniej wszystkie prace, które trafiły na konkurs powiatowy z poszczególnych gmin, oceniła komisja pracująca w składzie: Władysława Kulak (folklorysta, plastyk), Andrzej Peć – etnograf i Janusz Kociołek (naczelnik Wydziału Promocji, Kultury). Komisja ta przyznała nagrody i wyróżnienia.

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie ,,Babiogórska Szopka Regionalna” w kategorii młodzieżowej otrzymały uczennice Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej Kinga Skawska kl. 1OT i Emilia Miś kl. III EKg

Opiekunowie:  mgr Teresa Mydlarz

                        mgr Małgorzata Piergies

Serdeczne gratulacje dla naszych uczniów!

źródło