World Press Photo – wycieczka

Najlepsze fotografie prasowe już po raz piaty w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie! Na 65. edycję konkursu organizowanego przez Fundację World Press Photo –napłynęło prawie 65 tysięcy zdjęć nadesłanych przez ponad 4 tysiące fotografów ze 130 krajów.
World Press Photo of the Year – najważniejszy konkurs branżowy fotografów z całego świata pracujących dla prasy, organizowany przez holenderską fundację World Press Photo. Przebiega w kilkunastu kategoriach obejmujących fotografie pojedyncze i serie (reportaże), takich jak zdjęcie roku, zdarzenia, ludzie w zdarzeniach, sportowe sytuacje, ludzie sportu, życie codzienne, portrety, sztuka, przyroda.

30 listopada 2022 r. 65 wystawę zwiedzili uczniowie klas 1FA i 2 H/F pod opieka nauczycieli: Katarzyny Michałek, Andrzeja Hutniczaka i Krzysztofa Kachel.